SUÇLAMALARA CEVAP HK

FACEBOOK SAYFASINDA DERNEĞİMİZ GENEL MERKEZ YÖNETİMİ İLE VAKIF YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE YAPILAN SUÇLAMALARA CEVAP VERİLMİŞTİR.

SAYIN BEHÇET KEMAL BEY

BANA MAİL GÖNDERMİŞSİNİZ ÜZGÜNÜM ÜZGÜNÜM ÜZGÜNÜM DİYORSUNUZ DOĞRUSU SİZİ NEYİN BU KADAR ÜZDÜĞÜNÜ DE ANLAMIŞ DEĞİLİZ DERNEK YÖNETİM KURULU İLE 4 ŞUBENİN BİRLİKTE HAREKET ETMESİ VE EMEKLİLERİMİZE DOĞRULARIN ANLATILMASI KARARI ÜZERİNE O YAZI YAYINLANMIŞTIR.

BİZ 5 YILDIR BURADA GÖREVDEYİZ SANDIKLARIN DEVİR İŞLEMİ BAŞLAMIŞKEN NEREDEYDİNİZ?
AYLIKLAR PARÇA PARÇA BÖLÜNÜRKEN SİZ NEREDEYDENİZ?
ANAYASA VE DANIŞTAYDA VERİLEN MÜCADELERDE SİZ NEREDEYDİNİZ?
1 GÜNDE ZAM KARARI ALINIP % 5 ZAM ALINIRKEN SİZ NEREDEYDİNİZ?
ÖZEL VAKFA % 10 EK ZAM ALINIRKEN SİZ NEREDEYDİNİZ?
BURADA ÜZGÜN OLDUĞUNUZ KONULAR HAKKINDA AKLIMIZA ŞU SORULAR GELİYOR
EMEKLİLERİN GERÇEKLERİ ÖĞRENMESİ KONUSUNDAMI ÜZGÜNSÜNÜZ
30/B NİN MİMARI OLARAK TÜM EMEKLİLER :%4 ZAM ALIRKEN BİZ ALAMADIĞIMIZ İÇİNMİ ÜZGÜNSÜNÜZ
İNTERNET SİTESİNDE PLATFORM LİDERİ OLARAK 6111 SAYILI KANUNUN 52 MADDESİYLE 5510 SAYILI KANUNA EKLENEN GEÇİCİ MADDELERLE KANUN 53.MADDESİYLE BAĞ KURUP SONRA ÖZÜR DİLEMEK ZORUNDA KALDIĞINIZ İÇMİ ÜZGÜNSÜNÜZ
DAHA FAZLA SIRALAMAYACAĞIM
GELELİM YANIZININ İÇERİGİNE
HUKUK GENEL KURULUNUN 24.03.2010 TARİHİNDE 170 SAYILI KARARIYLA HAK KAYBININ 01.01.2003 TARİHİNDEN BAŞLADIĞI 22 ÜYENİZ İMZASIYLA KARAR ALTINA ALINMIŞTIR. SİZ BUNU 01.03.2003 YAZSANIZDA HUKUK GENEL KURULU KARARININ DAİRE KARARININ ÜZERİNDE OLDUĞUNU SİZ GAYET İYİ BİLİRSİNİZ.

YARGITAY KARARINA DAYANARAK ZAMAN AŞIMI OLMADIĞINI SÖYLEDİĞİMİZİ İFADE EDİYORSUNUZ BU KARARDAN SONRA 5510 SAYILI KANUN ÇIKTI DİYORSUNUZ BİZDE BU KANUNA DAYANARAK ZAMAN AŞIMI OLMADIĞINI SÖYLÜYORUZ.
BU KONUDA BİLGİNİZİ GENİŞLETMEK İÇİN 12.HAZİRAN 2010 TARİHİNDE YAYIMLANAN RESMİ GAZETEDE 5510 SAYILI KANUNDA HAK SAHİPLERİNİN DURUMU HAKKINDA TEBLİĞİN ZAMAN AŞIMI BAŞLIĞI ALTINDA 22.MADDESİNİN 3 FIKRASINI İNCELERSENİZ ORADA DA KANUN GEREĞİ ZAMAN AŞIMI OLMADIĞINI GÖRECEKSİNİZ.

SİZ EMEKLİ SANDIĞINDA TÜZÜK ÇALIŞMALARININ İÇİNDE BULUNDUĞUNUZU BANKAYA EMEKLİ SANDIĞINCA ÖNERİLEN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İÇİN NE DERECE GÜCÜNÜZÜ KULLANDIĞINIZI SORUYORSUNUZ
BELKİ YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALARI UNUTMUŞ OLABİLİRSİNİZ SİZE EMEKLİ SANDIĞI VAKFININ VAKIF SENEDİNİN 23.MADDESİNİ BİR KEZ DAHA OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM HANGİ KARARLARIN 4 İMZAYLA HANGİ KARARLARIN BEŞ İMZAYLA ALINDIĞINI GÖRMENİZ AÇISINDAN FAYDALI OLACAKTIR.
53. MADDENİN ANAYASA MAHKEMESİNE GÖTÜRÜLMESİ BİRLİKTE OLDUĞUMUZ ŞUBELERLE İLK GÜNDEN İTİBAREN BÜYÜK ÇABA SARF EDİLMİŞTİR.KANUN YAYINLADIĞI GÜN PARTİNİN KAPISINA DAYANMAMIZI MI BEKLEDİNİZ BİRAZ SABIRLI OLSAYDINIZ SONUCU ZATEN GÖRECEKTİNİZ.
SON OLARAK SİZ DEMOKRATİK DÜŞÜNEN BİRİSİNİZ FİKİRLERİNİZE SAYGI DUYARIM AMA EVİNE GİT GİBİ İFADELER SİZE YAKIŞMIYOR ENAZINDAN GENEL MERKEZ DELEGELERİNE KARŞI UYGUN OLMAZ BUNUN YOLLARI VAR VE YAKINDA SEÇİMLER VAR GİRERSİNİZ ADAY OLURSUNUZ SORUN ÇÖZÜLÜR
SAYGILAR YAKUP OKATAN